fbpx

Interesujesz się marketingiem internetowym? Szukasz pomysłu na wypromowanie swojej marki? Potrzebujesz strategii rozwoju, ale nie wiesz od czego zacząć?

Jeśli tak – marketingON jest dla Ciebie!

marketingON to największe wydarzenie poświęcone marketingowi internetowemu w Bydgoszczy. Już po raz drugi spotkamy się z najciekawszymi osobowościami ze świata mediów i biznesu, by porozmawiać o tym, jak skutecznie lecz niewielkim kosztem nadać naszym firmom rozpędu.
marketingON to:

  • ciekawe prelekcje dwunastu ekspertów
  • konkretna dawka praktycznej wiedzy
  • odpowiedzi na pytania od publiczności
  • możliwość nawiązania cennych kontaktów

 

Zapraszamy już 23 kwietnia!

Prezenterzy:

Tomasz Pietraszak – od 1995 do 2016 roku związany z Telewizją Polską S.A. Współtwórca kanału informacyjnego TVP INFO. W latach 2009-2016 dyrektor oddziału TVP w Bydgoszczy. Od 2016 zastępca redaktorów naczelnych Gazety Pomorskiej, Expressu Bydgoskiego i Nowości – Dziennika Toruńskiego do spraw multimediów.

Grzegorz Zajączkowski – regionalny kierownik do spraw produktu on-line Gazety Pomorskiej, Expressu Bydgoskiego oraz Nowości – Dziennika Toruńskiego. Od 2008 zajmuje się reklamą internetową zawodowo. Twórca fanpage’a, kanału na youtube oraz bloga www.marketingnaluzie.pl, gdzie dzieli się swoją wiedzą.